• Eylül 11, 2018 KADIN

  Son yıllarda bayan bluz modellerinin birçoğunda volan detaylar dikkatinizi çekmiştir. Gerçekten de dünyaca ünlü markaların neredeyse hepsinde en az bir adet volan detaylı parçaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Volan detaylar pelüş, püskül, payet vb. ile birlikte yükselişte olan bir detay türüdür. Volan detaylar ise, son derece farklı şekillerde veya farklı noktalarda ortaya çıkabilir. Volan detaylı bluzlar, bir detayın ne kadar farklı şekillerde kullanabileceği sorusunun adeta cevabı niteliğindedir. 

  Volanlı Bluzlar Her Yerde!
 • Eylül 11, 2018 KADIN

  Son zamanlarda yükselişe geçen bir başka bayan ceket modeli ise pelerin ceketlerdir. Bu ceket modellerinde kolların olduğu kısımlar açıkta kalır ve pelerini andırır. Pelerin olarak adlandırılmasının nedeni budur. Bu yapısıyla bir nevi pançoya benzetilebilir. Ancak panço kadar casual bir stilde değildir. Ofis stili için uygundur. Sokak stili kombinlerinde de kolaylıkla kullanılabilir. 

  Bayan Pelerin Ceket Modelleri
 • Eylül 11, 2018 KADIN

  Son zamanlarda sıklıkla karşımıza çıkmaya başlayan modellerden biri de lazer kesim ile çeşitli detaylar almış triko kazaklardır. Bu kazaklar, detaylarını lazer kesim aracılığıyla almaları nedeniyle diğer bayan triko modellerinden keskin şekilde ayrılırlar. Gerçekten de birçok farklı triko modeli olmasına rağmen lazer kesimle üretilen detaylara sahip bu triko kazaklar görsel açıdan oldukça dikkat çekicidir. 

  Bayan Lazer Kesim Triko Kazak Modelleri
 • Eylül 11, 2018 KADIN

  Bayan eşofman seçenekleri günümüzde sportif şıklığın önemli bir anahtarı. Bu nedenle de birçok kadın eşofman giyerek, arkadaş toplantılarına katılabiliyor. 

  Bayan Eşofman Modelleri
 • Eylül 11, 2018 KADIN

  Bayan eşofman modelleri oldukça çeşitli seçenekleri ile hanımların adeta kurtarıcısı durumunda. Spor yaparken de şık olmak isteyen hanımlar birçok ünlü markanın eşofman seçeneklerini inceliyor ve kendisine göre olanları satın almaya çalışıyor. Bununla birlikte arkadaşlarla ufak bir gezinti, sahilde bir kahvaltı ya da doğada güzel bir yürüyüş için de şık eşofman modelleri dikkat çekiyor.

  Bayan Eşofman Modelleri
 • Eylül 11, 2018 KADIN

  Bayan sweat modelleri genellikle konfor ve rahatlığıyla öne çıkan parçalardır. Sweatler, materyali ve kesimiyle kişiyi son derece rahat hissettirirler. Bu nedenle, rahatlamak ve huzur bulmak amacıyla gerçekleştirilen etkinliklerde özellikle tercih edilir. Spor yaparken veya doğa ile kucaklaşırken sweat modelleri tercih etmenin nedeni budur. 

  Slogan Detaylı Bayan Sweat Modelleri
 • Eylül 11, 2018 KADIN

  Rahat olmak istediğimiz tüm anlarda giymeyi tercih ettiğimiz bayan sweat modelleri, her kadının gardırobunda bulunması gereken parçalardan biridir.

  Bayan Basic Sweatler
 • Eylül 11, 2018 KADIN

  Bu sene öne çıkan bayan bluz modellerinden biri de anvelop bluzlardır. Bu bluzların sağ ve sol kısımları genellikle ya ayrıdır ya da ayrıymış gibi bir görünüme sahiptir. Sağ ve sol kısımların çarpıştığı noktada ise doğal bir v yaka oluşur. Şifon kumaşlardan yapıldığında ofis stili için mükemmel birkaç tercihten biri haline gelir. Tabii ki bunun için detaylarının da uygun olması gerekir. 

  Bayan Anvelop Bluzlar
 • Eylül 11, 2018 KADIN

  Geçen kış en ön planda olan bayan triko modellerinden biri bu boğazlı ve yarasa kollu triko kazaklar olmuştur. 

  Boğazlı ve Yarasa Kollu Bayan Triko Kazak Modelleri
 • Eylül 11, 2018 KADIN

  80’li ve 90’lı yıllarda fitilli kadife ceketler oldukça popülerdi. O dönemlerde birçok kişinin gardırobunda bu ceket modeline yer açtığı rahatlıkla söylenebilir. Genellikle klasik renklerde üretilmekteydi ve oldukça yaygındı. Bu ceket modeli ayrıca unisex bir modeldir. Diğer bir deyişle hem kadınlar hem erkekler tercih edebilir. 

  Bayan Fitilli Kadife Ceketler Yeniden Moda
 • Eylül 11, 2018 KADIN

  Bayan tunik çeşitleri, son yılların en popüler giyim parçalarından birisi haline geldi. Bu nedenle de kadınlar sıklıkla farklı markaların tunik modellerini inceliyor ve dolaplarını tuniklerle dolduruyor.

  2019 Bayan Tunik Modelleri
 • Eylül 10, 2018 KADIN

  Kot pantolon deyince çoğumuzun aklına mavi rengin geldiği bir gerçektir. Ancak kot pantolonlar birçok farklı renkte olabilir. Kırmızı, turuncu, yeşil, mavi, siyah ve beyaz… Siyah ve beyaz kot pantolonlar ise önemlidir. Bayan pantolon modelleri içinde kuşkusuz en kullanışlı olan iki renk siyah ve beyazdır. Bu renkteki pantolonlar detay içermediği sürece her türlü ortama rahatlıkla uyum sağlayan nadir parçalardır. Ancak tabii ki de belirli ortamlarda tercih etmek üzere farklı detaylar içeren (nakış, yırtık vs. ) pantolonlar tercih edilebilir. 

  Siyah ve Beyaz Bayan Pantolon Modelleri
 • Eylül 10, 2018 KADIN

  Pek çoğumuz, salopet elbise modellerini genellikle yaz ya da bahar aylarında kullanmışızdır. Ancak bu renkli bayan elbise modeli, kışın da rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle de çeşit çeşit gömleklerle ve rengârenk triko veya örgü kazaklarla… Gelin, yılın sadece belirli bir dönemine sığdırmakla hata ettiğimiz salopet elbiseyi inceleyelim. 

  Bayan Salopet Elbiseler
 • Eylül 10, 2018 KADIN

  Vintage akımı, genellikle kaban, gömlek, ceket vb. parçalar ile öne çıkan bir akımdır. Ancak eteklerin de kayda değer bir yeri vardır. Bayan etek modelleri ise mini, midi ve maxi boylarda; yünlü veya keten materyallerle ve ekose, kazayağı gibi desenlerle karşınıza çıkabilir. Yünlü materyallerle de üretilmesi onu kış için mükemmel bir parça yapar. Özelikle midi, yünlü ve gri renkteki ekose desenli etekler, size vintage parçalarla nasıl modern bir şıklık yaratılabileceğini kolayca gösterir. 

  Bayan Vintage Etek Modelleri
 • Eylül 10, 2018 KADIN

  Ceket elbise modelleri, bayan elbise modelleri arasında kuşkusuz en şık olanlardır. Bildiğimiz blazer ceketlerin uzun ve biraz dökümlü olanlarını hayal ederek bu şık elbisenin görünümünü kolaylıkla gözünüzün önüne getirebilirsiniz. Genellikle kruvaze yaka ve çift düğmeli olarak karşımıza çıkar. Resmi ve göreli olarak resmi etkinlikler için ceket elbiseler kadar iyi bir seçenek yoktur. Özellikle zarif ince siyah bir topuklu ile son derece çarpıcı bir görünüm elde edebilirsiniz. Hatta bu elbiseyi böyle bir ayakkabı ile kullanmazsanız modele biraz haksızlık etmiş olursunuz. 

  Bayan Ceket Elbise Modelleri
 • Eylül 10, 2018 KADIN

  Kot pantolonlar gündelik hayatımızın her alanında yer alan ve neredeyse ayrılmaz parçamız olmuş kıyafetlerdir. Gerçekten de ister kadın ister erkek; ister genç ister yaşlı; isterse de tamamen farklı tarzları benimsemiş kişiler olsun hepsinin gardırobunda bu kot pantolonlara muhakkak yer vardır. Hem de istemediğiniz kadar!

  Bayan Yüksek Bel Mom Fit Kot Pantolon
 • Eylül 10, 2018 KADIN

  Bayan kaban modelleri, kışın olmazsa olmaz parçalarıdır. Her renkte, her stilde ve her modelde oldukça farklı detaylarla ortaya çıkabilirler. Daha klasik parçalara odaklanan kadınlar, kabanda siyah rengi tercih edebilir. Ancak trendleri takip ediyorsanız ve biraz da stilinize hareket katmak istiyorsanız açık pastel renklerdeki kabanları tercih edebilirsiniz. İlk ortaya çıktığından beri, koyu renkteki klasik kaban modellerini geride bırakan bu kaban modellerine kısaca göz atalım. 

  Bayan Pastel Renkli Kabanlar
 • Eylül 10, 2018 KADIN

  Pelüş hırkalar, pelüş detaylı (ceket, kaban, sweatshirt vb. ) birçok parça gibi moda olmaya devam ediyor. Pelüş detaylı veya tamamen pelüş olan bu bayan hırka modelleri son derece sevimli, sıcak ve spor bir görünüm sunuyor. Her renkte ve farklı modellerde üretilen bu hırkalar, her stilden kadına hitap edebilmesiyle ayrı bir yere sahip. 


  Bayan Pelüş Hırkalar
 • Eylül 10, 2018 KADIN

   

   


   

  Bayan Uzun Hırka Modelleri
 • Eylül 10, 2018 KADIN

  Kaban bile bazen sizi sıcak tutmak için yeterli olmayabilir. Gerek yaşanılan coğrafya gerek de kişinin fiziki yapısı böyle bir duruma neden oluyor olabilir. Ancak pelüş kabanlar sizi bu dertten az da olsa kurtaracaktır. Özellikle içi pelüş kabanlar, eğer pelüş polyester gibi malzemelerden değil de elyaf gibi malzemelerden yapılmış ise sizi oldukça sıcak tutabilir. Diğer taraftan dışı pelüş detaylı bayan kaban modelleri ise oldukça sıcak bir görüntü sunabiliyor. 

    

   

  2019 Bayan Pelüş Kabanlar