BİZ KİMİZ ?

 

2009 un başlarında , Cadde üzerindeki iş merkezinin küçük bir dükkanında başlayan hikayemiz, dürüst ve hesaplı alışveriş misyonuyla tercih edilen bir işyeri haline geldi.

Hesaplı fiyatlarla, kaliteli giyinmek isteyenlerin tercihi olan MODELANS, çizgisini her daim korumaya devam etmektedir.

Perakende mağazamızdan sonra, son olarak açmış olduğumuz ve Türkiye'nin dörtbir köşesine ulaşmakta olan internet mağazamız modelans.com'un gururunu yaşamaktayız.

 

MODELANS.COM  ünlü moda markalarını Türkiye'nin en şık

butik giyim ve ayakkabı modellerini bir çatı altında toplayan yepyeni bir e-ticaret platformudur. MODELANS.COM  kurumsal bir markadır.MODELANS TEKSTİL  SANAL MAĞAZACILIK kuruluşunun patentli markasıdır. İster günlük tarzınızı yansıtmak, ister en şık gece kıyafetlerinizi tamamlamak için, her anınıza eşlik edebilecek ürünleri  www.modelans.com da bulabilirsiniz.

 

Vizyonumuz

Neden Modelans ?

Çünkü Modelans;

- Yaratıcı ve yenilikçi.

- Müşteri ve teknoloji odaklı.

- Sezon trendlerini özgün tasarımlarla buluşturuyor.

- Sınırsız ürün ve tasarım zenginliğine sahip.

- En moda ürünleri en uygun fiyata müşterilerine sunuyor.

Modelans’ı Modelans yapanlar ;

Gösterişli ve En Uygun Fiyat

İstediğiniz ürünler, yine sizin için cazip olan fiyata, en iyi lokasyonlarda ve göz alıcı mağaza atmosferinde satışa sunulur.

Modanın öncüsü

Modanın tüm trend, stil sahibi renk, desen, çizgi ve kuplarıyla hazırlanan koleksiyonlar, günün her anında şık ve bakımlı görünmek isteyen herkes için erişilebilir fiyatlar Modelans.com'da

Dünya kadar tasarım Modelans’da

Her gelişinizde yepyeni ürünlerle karşılaşırsınız!

Çünkü Modelans’da her gün yeni ürünler vitrinlerde yerini alır.

MİSYONUMUZ

Markamızdan beklenenleri iyi analiz ederek ,yol haritasını buna göre tanzim eden,etik değerlere saygılı,sosyal sorumluluğun bilincinde,büyüme ve gelişme ivmesini maksimum seviyeye sabitlemiş,koşulsuz şartsız müşteri memnuniyetini esas alan bir markayız.