Kadın Abiye

Özel günlerin şık ve ışıltılı parçaları olan kadın abiye modelleri, sitemiz Modelans’ta sizleri bekliyor! Payet ve tül gibi popüler detaylar ile sizi oldukça görkemli bir görünüme kavuşturacak olan bu parçalar, şimdi mini modelleri ile de öne çıkıyor. Mini abiye modelleri, şık bir ışıltı tercih eden kadınlar için ideal.

Payetli abiye modelleri

Son yıllarda mini abiye modelleri ile öne çıkan payet detaylar, uzun abiye modellerinde de sıklıkla tercih ediliyor. Çoğunlukla slim kalıp ve kalp yaka ile karşımıza çıkan bu abiye modelleri, göz alıcı bir görünüm arzulayan kadınların favorisi.

Dantel detaylı abiye modelleri

Sade görünümüyle dikkat çeken dantel detaylı abiye modelleri, siyah ve kırmızı renkler ile öne çıkıyor. Özellikle dantel detaylı siyah abiye modeli, çabasız şıklık için önerilen abiye modellerinden birini oluşturuyor.

Tül detaylı abiye modelleri

Uzun modelleri ile adından söz ettiren tül detaylı abiye modelleri, modası geçmeyen abiye modellerinden biri. Siz de stilinize uygun kaliteli abiye modellerini, ucuz fiyatlara online alışveriş sitemizden satın almak için acele edin!