Çağrı Merkezi: 0 850 289 10 30

İade Şartları Hüküm ve Koşulları

İade ve Değişim

İade ve Değişim İşlemleri

modelans.com’dan aldığınız ürünü iade etmek istemeniz durumunda, faturası ile birlikte 14 gün içerisinde anlaşmalı olduğumuz  Kargo aracılığıyla karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.

İade edeceğiniz ürün, eksiksiz, orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle fatura üzerinde belirtilen adrese tam ve eksiksiz olarak gönderilmelidir. Ürünün etiketi ve varsa aksesuarları kargo paketinin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.(Ev tekstili, iç  giyim plaj ürünlerinde iade yapılamamaktadır) Mağazalarda iade yapılmamaktadır. İade işlemleriniz tamamlandığında mail yolu ile ya da telefon ile tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren iade için bankaya talimat gönderilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankaya bağlı olmak ile beraber, iade tutarı 1-10 gün arasında alışveriş yaptığınız kartın hesabına iade edilir.

Kapıda ödeme ile yapılan siparişlerde, iade durumunda sipariş tutarı, müşteri hizmetlerinden banka hesap bilgilerinizi bize ulaştırarak hesabına yatırlmasını talep edebilirsiniz.

Modelans’dan aldığınız ürünü değiştirmek istemeniz durumunda, faturası ile birlikte anlaşmalı olduğumuz Kargo aracılığıyla karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Değişimden sonra ürün ücretsiz olarak adresinize teslim edilir.

Değişim için göndereceğiniz ürünün, eksiksiz, orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle fatura üzerinde belirtilen adrese tam ve eksiksiz olarak gönderilmelidir. Ürünün etiketi ve varsa aksesuarları kargo paketinin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.