Kadın Tunik

Kadın giyim içinde en popüler parçalardan biri olan kadın tunik modelleri, kaliteli ve ucuz fiyatları ile Modelans’ta! Moda detaylardan oldukça etkilenen bu tunik modelleri, özellikle casual şıklığın en çok tercih edilen materyali kot ve romantik stilin en çok karşımıza çıkan rengi ile görünür oluyor. Siz de bu moda kadın tunik modellerini satın almak için acele edin.

Kot tunik modelleri

Casual kombinler içinde sıklıkla karşılaşılan bir parça olan kot tunik modelleri, en popüler tunik modellerinden birini oluşturuyor. Bazen elbise veya gömlek formunda da karşımıza çıkabilen bu parça, rahat ve konforlu kalmayı hedefleyen kadınlar için ideal.

Pembe tunik modelleri

Romantik stilin en çok tercih edilen renklerinden biri olan pembe ile karşımıza çıkan bu model, aynı zamanda romantik stilin en çok tercih edilen parçalarından biri. Pembe tunik modelleri, özellikle pastel ve son derece açık pembe tonları ile karşımıza çıkıyor. Arzuladığınız tunik modelini, binlerce ürün seçeneği ve kalite anlayışı ile online alışveriş sitemiz aracılığıyla satın alın. 

₺76,89KDV Dahil
₺87,89 KDV Dahil
₺76,89KDV Dahil
₺87,89 KDV Dahil
₺82,39KDV Dahil
₺98,89 KDV Dahil
₺82,39KDV Dahil
₺98,89 KDV Dahil
₺82,39KDV Dahil
₺98,89 KDV Dahil